تبلیغات


فرهنگ

1. حالا که چند وقتی گذشته و همه آروم تر شدن، فکر کنم بهتر بشه گفت!

چه اشکالی داره شب ها که خانم خونه رو مبل ولو شده، پایِ زنتون رو تو بغل بگیرید و یه کم کف پاش رو ماساژ بدید؟؟؟ باورکنید اون بنده خدا پاش ضعیفه و از بس تو خونه راه رفته و یا تو کفش و جوراب مونده، دیگه جون نداره!!! زن ها پاشون ضعیفِ و وقتی زیاد سرپا باشند، خون توش جمع میشه و داغون می شن.

چه اشکالی داره شب ها که شوهرتون ولو شده جلویِ تی وی و فوتبال نگاه میکنه، بی حرف و توقع بشینید پایین پاش و کم کم ساق و مچ پایِ همسر رو ماساژ بدید؟؟؟

به خدا انقدر که کلاج و ترمز کرده تو ترافیک، انقدر که سرِ کار پاش تو کفش بوده، دیگه نایِ تکون خوردن نداره!!! مرد ها پاشون رو محکم می زنن زمین و پاهاشون وزن بیشتری رو تحمل میکنه و خیلی خسته می شن.

چه اشکالی داره قبل از خواب خانم ها و آقایون به نظافتِ پاهاشون برسند و تو رختخواب از جذابیتِ پایِ هم لذت ببرند؟؟؟

ببینید، اصلا احتیاج نیست شمشیر رویِ هم بکشیم! فقط باید 2طرفه به هم یاد بدیم و نشون بدیم و از پاهایِ هم لذت ببریم. واقعا پا قلبِ دوم شماست.

پ ن: چه با تشتِ شیر و چه با تشتِ آب موافق نیستم. به دلایلِ مختلف. نظر شخصیِ خودمه.

.

2. تقریبا اکثریتِ خانم ها به دلایلِ مختلف، مثل کمتر تو محیطِ کار بودن، کمتر دنبالِ اخبار و اطلاعاتِ اقتصادی بودن و .... ، فکر و پیشنهادِ اقتصادیِ کلان و خوبی ندارند و البته که به بنا به ذاتشون زیاد هم در قیدش نیستند. ولی،این هیچ وقت دلیل بر این نمی شود که کارهایِ اقتصادی رو بی خبر و بدونِ مشورتشون انجام بدیم. زن ها به دلیلِ ریز بینی در شرایط زندگی، به دلیل اینکه اولین و آخرین همراهِ مسایل مالی یک مرد هستند و از همه مهمتر به دلیل اینکه شریک و دلسوزِ زندگی هستند، بسیااار مشاوران و محرم خوبی برایِ مشورت در امورِ مالیِ یک مرد هستند.

پ ن: خواهشا این رو یادمون نره که همیشه من گفتم، هم خانم ها و هم آقایون استثنا دارند.

.

3. چجوری بگم که زیاد نباید لی لی به لالایِ پسرهاتون بگذارید؟ نباید بچه ننه بار بیان؟ که نگید، نههههههه، خطرناکِ، کارش نیست، بلد نیست و ...

هیچ کس با 4دفعه از رویِ نردبون افتادن نمرده! نهایتا دست و پاش میشکنه. هیچ خونه ای با اشتباه بستنِ شیر آب و چکه کردنش خراب نشده! هیچ پسری اگه به زور مجبورش کنید بره دم نونوا و نون بگیره، به اون بدنِ مردونه اش فشار نمیاد!

خواهشاااا به پسرهاتون تو انجام کارهایِ خونه سخت بگیرید. از بچگی سخت بگیرید. از قهر و غر زدنشون نترسید! 2دفعه دستش رو برقِ خفیف بگیره بهتره تا بعدها زنش!!! مجبور بشه واسه یه لامپ عوض کردن، بره دنبال تعمیرکار و جد و آباد شما رو موردِ عنایت قرار بده!

پسرهاتون رو مررررد بار بیارید! مرد خونه. به خدا هر چقدر به پسرها بیشتر سخت بگیرید در انجام کارها، قویتر و مستقل تر بار میان.

.

4. داشتم به دوستم میگفتم زور چپون بهت تخم مرغ میدم و برگشتم دیدم خانمِ پشت سرم داره میخنده.

داشت به شوهرش میگفت دارم می ..شم تو خودم و لباس زیرم خیس شد دیگه!!! برگشت دید یک قدم بیشتر باهاش فاصله ندارم!!!

حواسمون به دور و برمون باشه!

می دونم که همتون از این سوتی ها دارید دااااغون

.

5. وقتی خانمِ در اتاق پرو رو باز میکنه و میچرخه جلویِ مردِ جوانِ فروشنده، معلومه که اونم به خودش اجازه می ده، دستاش رو دو طرفِ بدنِ خانم بذاره و بگه ببینید چه جذب و خوب تویِ تنتون ایستاده!!!! بی حیایی فروشنده هایِ مرد، واسه مشتری هایِ خانم رو عادی نکنیم.

.

پ ن : دقت کردین از توالتِ شرکت نگفتم این بار؟ گفتم دم عیدی راحت باشید و وقتی میایید بیرون، با عذاب وجدان به اطرافیان نگاه نکنید.منبع این نوشته : منبع